Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 Ürün
Ücretsiz Kargo
Taşınabilir Jammer 20W
Ücretsiz Kargo
Ses Kayıt Engelleyici
Ses Kayıt Engelleyici
12,876.72 TL
Ücretsiz Kargo
Wi-Fi Sinyal Kesici
Wi-Fi Sinyal Kesici
16,095.90 TL
Ücretsiz Kargo
6 Band Sinyal kesici
6 Band Sinyal kesici
22,534.26 TL
Ücretsiz Kargo
Full Band Sinyal Kesici

Jammer engelleyici cihazlar

Jammer engelleyici cihazlar aynı zamanda sinyal kesici, sinyal karıştırıcı ve sinyal bozucu olarak da adlandırılmaktadır. Çünkü bu cihazlar bir ortamda bulunan her tür sinyali keserek işlev yapmamasını sağlamaktadır. Örneğin jammer engelleyici olan bir ortamda cep telefonu kullanmanız mümkün olmayacaktır. Ya da bir gizli kamera ve ses kayıt cihazı varsa bu cihazların tüm etkinliğini kaybetmesini sağlayacaktır.

Jammer engelleyici cihazlar her ne kadar askeri alanlarda ve devlet işlerinde kullanılıyor olsa da küçük boyutlarda üretilen modelleri gizli kamera ve ses kaydı engellemek için tercih edilmektedir. Toplumsal güvenliğiniz ve şüphe duyduğunuz bazı durumlarda kendinizi garanti altına alabilmeniz için satışa sunulmaktadır. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan bu ürünler sundukları verimli çalışma sistemleri ile oldukça sık tercih edilmektedir.


Jammer engelleyici cihazlar nasıl çalışır

Jammer engelleyici cihazlar farklı büyüklüklerde ve kapasitelerde üretilmektedir. Etkin olduğu alanların büyüklüğüne göre farklı güçlerde olan bu ürünlerin en büyüğünden en küçüğüne kadar her birinde çalışma mantığı aynıdır. Bu cihazlar frekans bloke edici cihazlar olarak bilinmektedir. Bir ortamda bulunan her tür frekans ve sinyalin alışverişini engelleyerek daha güvenli alanlar yaratmak için tasarlanmıştır.

Herhangi bir alanda gizli kamera ya da ses kayıt cihazı olduğunu düşünüyorsanız bu cihazları devre dışı bırakmak için Jammer engelleyici cihazlar kullanabilirsiniz. Mikro Gizli Kamera online alışveriş sitesinde satışa sunulan en kullanışlı modellerden satın alabilirsiniz. Oldukça verimli bir çalışma sistemine sahip olan bu ürünler hızlı kargo ile elinize ulaştığı anda aktif olarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Jammer engelleyici cihazlar çok pratik bir kullanıma sahiptir. Şarjlı ve pilli olan modeller on/off düğmesi ile aktif hale gelmektedir. Şüphe duyduğunuz her ortamda cihazı yanınızda bulundurmanız ve on konumuna almanız yeterli olacaktır. Belirli bir metrekare alan içerisinde bulunan gizli kamera ve ses kayıt cihazlarının sinyallerini tespit ederek bunların kesilmesini ve işlev göremez hale gelmesini sağlayacaktır. Cihazı off konumuna aldığınızda ise sinyal alışverişi devam edecek ve gizli kamera ve ses kayıt cihazları tekrar aktif hale gelecektir. 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.