Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 Ürün

Tespit tarama cihazı ne işe yarar

Gizli kamera ve ses kayıt cihazları kullanım oranlarında önemli bir artış yaşanıyor. Teknolojinin gelişmesi ve gizli kamera cihazlarının çeşitlenmesi ile birlikte kullanımları da kolaylaşmaktadır. Oldukça pratik bir şekilde tek bir düğme ile açılıp kapanabilen ve cep telefonlarına entegre uygulamalarla birlikte uzaktan izlenebilen gizli kameralar bazı insanlar için önemli bir tedirginlik kaynağı olabilmektedir. Bu nedenle tespit tarama cihazları kullanılmaktadır.

Tespit tarama cihazı olarak adlandırılan cihazlar gizli kamera ve ses kayıt cihazlarının nerede olduğunun tespitini yapmaktadır. Ne kadar geniş bir alan olursa olsun, bu alanda tam olarak hangi noktada bir gizli kamera olduğunu tespit tarama cihazı ile bulabilirsiniz.

Gizli kamera ve ses kayıt cihazları oldukça donanımlı ve teknolojik ürünlerdir. Son yıllarda mikro boyutlarda ve aksesuar şeklinde üretilen bu ürünlerin çıplak gözle tespiti neredeyse imkansızdır. Odlukça güzel kamufle olabilen ve gözlemlendiğinde mikro boyutları ile tespit edilemeyen her tür gizli kamera ve ses kayıt cihazının en doğru şekilde tespiti özel cihazlarla yapılmaktadır.


Tespit tarama cihazı nasıl çalışır

Farklı modellerde üretilmiş olan Tespit tarama cihazları bulunmaktadır. Her ne kadar büyüklükleri ve şekilleri farklı olsa da tüm tespit tarama cihazları aynı sistem ile çalışmaktadır.

Bulunduğunuz ortamda bir gizli kamera ya da ses kayıt cihazı olduğundan şüpheleniyorsanız bir adet tespit tarama cihazı satın almalısınız. Bu cihazın tek bir kullanım amacı vardır. O da ortamda bulunan gizli kamera ve ses kayıt cihazlarının tespitidir.

Tespit tarama cihazları şarjlı olarak çalışan aletlerdir. Şarjının tam olduğundan emin olduğunuz cihazı aktif hale getirdiğinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tespit tarama cihazları sinyal ve ışıklarla sizlere bilgilendirme yapmaktadır. Bulunduğunuz ortamda eğer gizli olarak yerleştirilmiş bir kamera ya da ses kayıt cihazı varsa, tespit cihazı bu aletlere yaklaştıkça yoğun bir sinyal vermeye başlayacaktır. Aynı zamanda yeşilden kırmızıya doğru bir ışıklandırma ile aradığınız gizli düzeneği bulmaya çok yaklaştığınızı sizlere anlatacaktır. 

En güvenli tespit tarama cihazları için Mikro Gizli Kamera sitesine giriş yapabilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.