Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 Ürün
Aksesuar Gizli kameralar, genellikle güvenlik ya da gözetim amacıyla bir mekanın izlenmesi ve görüntülerinin kaydedilmesi için kullanılır. Kamera çoğunlukla çevreye uyumlu olacak şekilde gizlenir. Aksesuar Gizli kameralar, kurulduğu yer herhangi bir mekan olabilir.
Ofisler ya da evler, hem hırsızlıklara karşı, hem de eğer evde bakıcılarıyla kalan çocuklar varsa gözlem sağlayarak korunmuş olmaktadır. Aksesuar Gizli kameralar, bugünlerde hayatın bir parçası haline gelmiştir. Kameralar taşınabilir halde ya da bulunduğu mekanın bir parçası gibi kullanılabilmektedirler. Günümüzde ticari alanlardan kişisel alanlara kadar, birçok yerde gizli kamera kurulumu talepleri artmaktadır. Taşınabilir gizli kameralar çoğunlukla bir kalem, şapka, çakmak veya saat gibi modellerde bulunabilmektedir. Sabit tiplerse mekanlardaki herhangi bir eşyaya entegre edilebilirler. Bir duvar saati, bir müzik seti, bir aplik, bir çerçeve gizli bir kameraya yuva olabilir.  Eski sistemlere göre yeni gizli kamera sistemleri oldukça uygun fiyatlara satıldığından, taleplerin artmasını sağlamakta ve güvenlik oluşturmayı kolaylaştırmaktadır.Gizli kamera sistemleri, kablolu ya da kablosuz olarak kurulabilirler. İki tip de kolayca günlük ev eşyalarının içine sığarak farkedilmeyecek biçimde tasarlanmıştır.
Hangi sistemin, daha etkin olarak istekleri karşılayabileceğini bulmak için, internette biraz araştırma ve bir ön çalışma yapmak mümkündür. Taşınabilir kameraların hafızalarının büyüklüğü ve pil ömürlerinin uzunluğu önemli bir avantajdır. Güvenlikli mekanlar için bu ürünler satış merkezlerinden veya internetten kolayca satın alınabilmektedir
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.