• Adaptör Gizli Kamera Wi-Fi İP
  • Adaptör Gizli Kamera Wi-Fi İP
  • Adaptör Gizli Kamera Wi-Fi İP
  • Adaptör Gizli Kamera Wi-Fi İP
  • Adaptör Gizli Kamera Wi-Fi İP
Adaptör Gizli Kamera Wi-Fi İP
Ürün Kodu : 88       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
2,400.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Gizli kamera sistemleri farklı birçok model üzerinden üretilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte kendisine en iyi şekilde Kamufle edebilen gizli kamera modelleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında ise adaptör kameralar gelmektedir.

Adaptör kamera modelleri telefon şarj kabloları ile uyumlu olan bu kabloların girişini sağlanabileceği USB girişleri bulunan ürünlerdir. Gündelik yaşamda her tür ortamda bulunabilen cep telefonu şarjları kamera olarak üretildiğinde maksimum düzeyde bir gizlilik sağlamaktadır. 

Adaptör kamera modellerinin en önemli özelliği takılı olduğu tüm alanlarda fark edilemiyor olmasıdır. Şarj aleti olarak üretilen bu ürünler işlevi açısından hiç dikkat çekmeyen oldukça sıradan bir eşya olarak gizlilik sağlamaktadır.

Adaptör Kameralar Nasıl Çalışır

Adaptör kameralar cep telefonu şarj adaptörleri şeklinde üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin fişe taktığınızda gizli kamera özelliği aktif hale gelmektedir.  Adaptör gizli kamera takılı bulunduğu odada veya alanda mevcut tüm görüntü ve sesleri kayıt edebilme ve uzaktan canlı izleme özelliğine sahiptir. Telefonunuzu şarj ederken aynı zamanda bulunduğunuz ortamdaki görüntü ve ses kaydını en güvenli şekilde kayıt yapabilir ve online izleyebilirsiniz

Adaptör kamera modellerini Bulunduğunuz ortamda bir şişe takarak çalışır hale getirmeniz gerekmektedir.  Eş zamanlı olarak kullanmış olduğunuz mobil cihazlara indireceğiniz bir uygulama ile adaptör kameraları birbirine bağlayarak çalışmasın sağlamalısınız. Herhangi bir alanda fişte takılı olan bir adaptör kameranın almış olduğu görüntü ve ses kaydını cep telefonlarınızda ki uygulamalar aracılığı ile anlık olarak takip edebilirsiniz. Hem canlı olarak izleme ve dinleme imkanı elde edebilirsiniz. Hem de bu görüntü ve sesleri kayıt altına alabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Sitemizde Satışı Yapılmakta Olan Ürün Ve Cihazların Kullanımı İle İlgili Olarak ; Uygunsuz Kullanım Hallerinde (Tehdit  Şantaj Ve Kişilik Haklarına Tecavüz Yoluyla Menfaat Sağlamak Vs.) Doğabilecek Kanuni Sorumluluk Tamamen Kullanıcıya Aittir. Bu Tür Uygulamalar İle Şahıslara Yönelik Kullanımların Suç Teşkil Edebileceğini Hatırlatırız .Bu Tip Uygulamalardan Satıcı, Satıcılar Sorumlu Tutulamazlar. Alıcı, Siparişi İle Birlikte Bu Sartları Kabul Etmiş Sayılır

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.