• Duvar Prizi Gizli Kamera
Duvar Prizi Gizli Kamera
Ürün Kodu : 92       Yorumlar (9)      Yorum Ekle
2,750.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Duvar Prizi Gizli Kamera 

Konuşma ve görüşmelerin kayıt altına alınması her zaman mahkemelerde en büyük delillerden bir tanesidir. Bu bakımdan günümüzde farklı tarz ve özelliklere sahip olan gizli kamera seçenekleri tasarlanıyor. Son dönemlerde en çok tercih edilen gizli kamera modellerini duvar prizi gizli kamera modelleri oluşturuyor.

Bu modeller duvar prizine monte ediliyor ve dışarıdan bakıldığında hiçbir şekilde fark edilmiyor. Böylelikle kişiler kendilerine özgü mağduriyet yaşatacak olan her türlü durum karşısında  bu kameraları kullanım sağlayabiliyor. Ancak bu alanda tercih yaparken kayıt konusunda uzun süreli kayıtlar yapan cihazların tercih edilmesi doğru seçeneğe ulaşmayı sağlıyor. 

Duvar Prizi Gizli Kamera Seçenekleri 

Hırsızlık, bakıcı çalışmaları ve buna benzer durumları kayıt altına almak için gizli kameralara ihtiyaç duyuluyor. Kameralar standımızda en farklı tarz ve konseptlerle sunuluyor. Bu konseptler arasında bulunan duvar prizi gizli kamera seçenekleri doğru kullanım sağlandığında mağduriyetleri önlemek alanında oldukça büyük yarar sağlıyor.

Priz şeklinde tasarlanmış olan gizli kameralar kayıt konusunda kusursuzluk yarattığı gibi aynı zamanda emniyetli alanları ortaya çıkarıyor. Kayıt süresi, kusursuz kayıt yapma, sesleri net olarak ayırma ve profesyonel kayıt alma ile tercih sebebi oluyor. Sizlerde evlerinizde ya da diğer mekanlarınızda mağduriyeti ortaya çıkarabilecek durumları kontrol ve kayıt altına almak için kategorimizde sunulan kamera seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

Duvar Prizi Gizli Kamera Seçeneklerinde Profesyonel Modeller 

Yaşam alanlarımızda kanıtlamamız gereken birçok  durum bulunuyor. Bu durumlara engel olmak aynı zamanda kameradan aldığımız kayıtlarla mümkün oluyor. Çocuk bakıcılarının çocuklara karşı tavırları, yaşlı bakıcılarının yaşlılara karşı  tavırları ve hatta hırsızlık gibi durumlara karşı doğru kamera tercih etmek önem taşıyor.

Duvar prizi gizli kamera seçenekleri bu alanda en doğru tercihleri ortaya çıkarıyor. Hiçbir şekilde dışarıdan bakıldığında belli olmayan bu priz şeklinde kameralar rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanımı sırasında kayıt alma gibi konularda Sorun oluşturmaması da bu cihazların tercih edilmesini sağlıyor. Kategorimizde farklı özellikler taşıyan birçok mini kamera seçeneğine yer veriliyor. 

 

 

 

Toplam 9 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
temas
merhaba sıva altı priz modellerimizi normal priz olarak kullanabilirsiniz kamerayı engellemez.
temas
merhaba wifi özelliği mevcut sordugunuz modelimizde hafıza kartı takılı iken uygulama üzerinden kayıtları izliyebilir dilerseniz silebilirsiniz
Admin
Üründe wi-fi özelliği mevcut uzaktan izleme ve kayıtları uzaktanda izleyebilirsiniz
info
Ürünwifi üzerindende kayıtlara erişerek izleyebilirsiniz
ismail
selam wifi özelliği mevcut mu? birde kayıt izlemek için her defasında sd kartı çıkarmak için prizi de çıkartmak gerekiyor mu?
Admin
normal priz olarakta kullanabilirsiniz
Mustafa
merhabalar normal priz olarak da kullanılıyoır mu.kaç saat kayıt yapıyor.
Mustafa
merhabalar normal priz olarak da kullanılıyoır mu.kaç saat kayıt yapıyor.
Mustafa Özince
Prizi çalışıyor mu peki birisi geldi bir fiş taktı elektrik var mı ? Priz rengi beyaz değil de siyah oluyor mu ?
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.