Ortam dinleme ses kayıt cihazları

Ortam dinleme ses kayıt cihazları birçok farklı nedenle önemli bir ihtiyaç haline geldi. Yapılan önemli görüşmelerin kayıt altında olması için tercih edilen bu ürünler bazen gizli kullanım alanlarında da tercih edilmektedir. Sizin bulunmadığınız bir ortamda, güvenliğinizi korumak ve kollamak adına ortam dinleme ve ses kayıt cihazları kullanabilirsiniz. En uygun alanlara yerleştirmiş olduğunuz bu gizli sistemler hem anlık olarak o ortamdaki görüşmeleri dinlemenize olanak sağlayacak, hem de kayıt yapma imkanı sunacaktır.

Ortam dinleme ses kayıt cihazları oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Tek bir tuş ile açılıp kapanabilen bu ürünler modellerine göre belirli sürelerde ortam dinlemenizi sağlamaktadır.

Ortam dinleme ses kayıt cihazları modelleri

Ortam dinleme ses kayıt cihazları farklı birçok modelde üretilmektedir. Gizliliğin önemli olduğu alanlarda hem çok küçük ebatlarda olabilene hem de ev aksesuarları şeklinde hazırlanan bu modeller dikkat çekmeyen ürünlerdir. Kamufle özelliğinin en üst düzeyde olduğu kayıt cihazları şarjlı olarak uzun süre kullanılabilmektedir.

Bazı ortam dinleme ses kayıt cihazları böcek model olarak satışa sunulmaktadır. Mikro boyutlarda olan bu siyah kutular her alana kolaylıkla monte edilebilmektedir. Yine üçlü priz şekliden tasarlanmış olan ses kayıt cihazları bulunduğu her ortamda yüksek kalitede ses kaydı yapabilmektedir.

Mikro Gizli Kamera sitesi bünyesinde farklı modellerde ortam dinleme ses kayıt cihazları bulabilirsiniz.
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Gizli Dinleme cihazları Anahtarlık Görünümünde Mikro Kameralar Duvar Saati Gizli Kamera Gizli Kamera Uzaktan İzlenebilen Kameralar Mini Gizli Kameralar Casus Kulaklık ve Kamera Kablosuz Gizli Kameralar Böcek Kamera Casus Kamera Gizli Takip Cihazları Gizli Kamera ve Dinleme Cihazı Bulucuları Basında Biz Videolarımız
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.