• Grundig Masa Saati Kamera
  • Grundig Masa Saati Kamera
  • Grundig Masa Saati Kamera
Grundig Masa Saati Kamera
Ürün Kodu : 102       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
5,000.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Gelince Haber Ver

Masa Saati Kameralar

Gizli kameralar gündelik yaşamda kullandığımız eşyaları entegre edilerek güvenli bir izleme imkanı sağlıyor. Masa saati kameralar her evde ve her ofiste bulunan masa saatleri içerisinde yerleştirilmiş, uzun süreli ve göze çarpmayan ideal bir çözüm olarak değerlendiriliyor. Bu ürünler içerisinde bulunan kameranın özelliklerine göre farklı işlevselliklerle yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Grundig masa saati kamera modeli, masa saati kameralar arasında en çok satan ürünlerden birisi olarak değerlendiriliyor. Bu ürünler düz bir zemin üzerine kolaylıkla yerleştirildiği için pratik bir kullanım imkanı sağlıyor. Konumlandırıldığı yerden geniş bir görüş açısı ile geniş bir alanı izlemenize yardımcı oluyor.

Grundig masa saati kamera modelleri görüntü iyileştirme özelliği sayesinde karanlıkta bile görüntü izleyebilme ve görüntü alabilmenizi mümkün kılıyor. Bu ürünleri hem bir masa saati olarak kullanabiliyor hem de içerisinde yer alan gizli kamera desteği sayesinde belirli bir saate kadar bulunduğu ortamı kaydediyor.

Masa Saati Kamera Özellikleri

Masa saati kameralar içerisine yerleştirilen kamera özelliklerine göre bu ürünlerin faaliyetleri ve özellikleri değişiklik gösteriyor. Ancak genel hatları ile bakıldığında masa saati kamera olarak satılan ürünlerin sahip olduğu özellikler şöyle sıralanıyor;

·         Gece görüş olmasada görüntü ışık iyileştirici vardır.

·         90 derece görüş açısı.

·         Gerçek zamanlı olarak video kaydı gerçekleştirir

·         Uzaktan bağlantı sağladığınızda anlık olarak ortamı izleme ve dinleme imkanı sunuyor.

·         7/24 kayıt yapabilme özelliği taşıyor.

·         Uzaktan hafıza kartına erişim ile geçmişe dönük kayıtlara ulaşma

Masa Saati Kamera Kullanım Avantajları

Masa saati kamera modelleri ev veya iş yeri gibi tüm yaşam alanlarında pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Kablosuz özelliği sayesinde istediğiniz her yerde kolaylıkla konumlandırılabiliyor. Dışarıdan bakıldığında klasik bir masa saati görünüme sahip olan bu ürünler size ait olan tüm yaşam alanlarında güvenliği sağlayabilmeniz açısından önemli avantajlar sağlıyor.

Siz yokken bulunduğunuz ortamda neler yaşandığını yakından takip etmek ve bunları kayıt altına almak istiyorsanız masa saati kameraları kullanarak bu ihtiyacınızı profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz.


Yasal Uyarı: Sitemizde Satışı Yapılmakta Olan Ürün Ve Cihazların Kullanımı İle İlgili Olarak ; Uygunsuz Kullanım Hallerinde (Tehdit  Şantaj Ve Kişilik Haklarına Tecavüz Yoluyla Menfaat Sağlamak Vs.) Doğabilecek Kanuni Sorumluluk Tamamen Kullanıcıya Aittir. Bu Tür Uygulamalar İle Şahıslara Yönelik Kullanımların Suç Teşkil Edebileceğini Hatırlatırız .Bu Tip Uygulamalardan Satıcı, Satıcılar Sorumlu Tutulamazlar. Alıcı, Siparişi İle Birlikte Bu Sartları Kabul Etmiş Sayılır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grundig Masa Saati Kamera
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.